NOC MUZEÓW

🌃 Zapraszam na wyjątkową Noc Muzeów w Muzeum Kresów Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Sejnach! 🌌✨

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które pozwolą Wam poznać tajemnice naszej historii. Wyjątkowe wystawy, pokazy multimedialne, spotkania i wiele innych atrakcji czeka na Was!

To doskonała okazja, by zgłębić historię naszego regionu, odkryć ukryte skarby i zrozumieć nasze wspólne dziedzictwo. Będziecie mogli wziąć udział w interaktywnych warsztatach, zwiedzać wnętrza muzeum i uczestniczyć w niezwykłych prezentacjach.

Przyjdźcie do nas wraz ze znajomymi i rodziną, spędźcie ten czas w naszym Muzeum Kresów. Czekamy na Was z otwartymi ramionami, gotowi na podróż przez historię i kulturę naszych przodków.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy!

NocMuzeów #MuzeumKresów #Sejny #Historia #Kultura #WydarzenieKulturalne #WspólneDziedzictwo