UROCZYSTE OTWARCIE MUZEUM

Zapraszam wszystkich na uroczyste otwarcie Muzeum Kresów Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Sejnach!

12-13 maja 2023 to daty, które powinniście wyróżnić w swoich kalendarzach. To moment, w którym przeniesiemy się w czasie i przestrzeni, by zgłębić historię naszego pięknego regionu.

Muzeum Kresów to niezwykłe miejsce, które pozwoli nam lepiej zrozumieć nasze korzenie, kulturę i tradycje. Odkryjemy bogactwo naszej przeszłości oraz wspólną historię.

Podczas otwarcia czeka nas wiele emocjonujących wydarzeń. Będzie to okazja, by poznać fascynujące historie naszych przodków i ich niezłomną postawę.

Dołączcie do nas i bądźcie częścią tego wyjątkowego momentu w Sejnach.

Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia! Zapraszamy Was serdecznie na uroczyste otwarcie Muzeum Kresów Rzeczypospolitej Obojga Narodów w dniach 12-13 maja 2023. Razem odkryjemy naszą wielką historię!

MuzeumKresów #Sejny #OtwarcieMuzeum #Historia #Tożsamość #Tradycja